Urządzenie SMART PRO Light + Roczna UTP

Smart Pro Light + Roczna Subskrypcja UTP

Catalogue index: SPLUTP

Description

SET Smart Pro Wersja Light zawiera:
- Nowe urządzenie + 1 miesiąc UTP gratis
- Roczna subskrypcja UTP 
Łącznie 13 miesięcy UTP

 

PEŁNA ULOTKA Z DOKŁADNYM OPISEM I CENNIK ZNAJDUJE SIĘ NA SAMYM DOLE (PLIKI PDF)

SMART PRO

Najnowocześniejszy programator kluczy OBD pracujący z większością producentów oraz modeli pojazdów z całego świata

Smart Pro jest awangardowym, łatwym w użyciu urządzeniem do programowania kluczy z transponderem, zbliżeniowych, pilotów oraz - w niektórych markach - odczytu kodów PIN. Posiada intuicyjny, dotykowy interfejs oraz zawiera całą bazę danych Advanced Diagnostics Info Quest (ponad 5000 modeli pojazdów). To elastyczne rozwiązanie typu "all-in-one" umożliwiające użytkownikowi różne kombinacje i opcje kupowania funkcji.

 

Interfejs prosty w użyciu

Smart Pro posiada 10- calowy, kolorowy, dotykowy ekran przeprowadzający użytkownika krok po kroku przez proste sekwencje we wszystkich funkcjach programowania kluczy oraz procedurach. Interfejs graficzny jest intuicyjny, a oprogramowanie dostępne w wielu językach. Łatwe w odczycie ikony w przejrzysty sposób pokazują, czy urządzenie komunikuje się z pojazdem, czy też nie.
 

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Smart Pro zawiera AD
Info Quest, stale uaktualnianą bazę danych zawierającą szczegółowe informacje o ponad 5000 modeli pojazdów.

 

Kompleksowa funkcjonalność

Smart Pro programuje transponder, piloty zbliżeniowe i wkładane w gniazdo, oraz odczytuje kody PIN w licznych markach. Dodatkowe aktualizacje wprowadzają identyfikację ECU, odczyt EOBD oraz czytanie i czyszczenie błędów (w zależności od producenta) oraz archiwizowanie poprzednio zaprogramowanych pojazdów.

 

Zewnętrzny port dla zwiększenia potencjału

Smart Pro posiada port rozszerzający oraz gniazdo na Smart Antenę, dzięki czemu użytkownik może odczytać, przygotować i prekodować transpondery bez pomocy innych urządzeń. Zaawansowany system zabezpieczeń sprawia, że nie są potrzebne żadne dongle czy smart-karty.

 

Hybryda najwyższej jakości

Smart Pro jest hybrydowym rozwiązaniem typu "all-in- one" oferującym wszechstronność możliwości wyboru różnych opcji zakupu: od standardowych tokenów przez czasowo nielimitowane tokeny (zwane dalej UTP) po zakup programów. W trakcie użytkowania możesz zmienić swój plan dostosowując go do aktualnej sytuacji w swojej firmie.

 

Kompatybilna z działem motoryzacyjnym Silca

Smart Pro została zaprojektowana jako możliwa do aktualizacji oraz w pełni kompatybilna ze wszystkimi transponderami, kluczami samochodowymi oraz pilotami firmy Silca włącznie z kluczami z pilotem, zbliżeniowymi oraz wtykanymi do gniazda, jak i również kluczami pod transponder.

 

Wysokiej jakości materiały

Smart Pro wyposażone jest w twardą walizkę z gumowymi wycięciami na wszelkie narzędzia potrzebne do programowania kluczy i pilotów. Ekran został wykonany z Gorilla Glass®, wytrzymałego i trwałego materiału.

 

Łatwe zasilanie

Maszyna jest zasilana przez gniazdo OBD, główne kable lub wewnętrzny akumulator zapewniający do dwóch godzin pracy.
 

Szybkie programowanie

Potężny czterordzeniowy procesor i nowa architektura hardware'u oraz software'u zostały zaprojektowane, by oszczędzić twój czas. Dzięki połączeniu programowania i wyczytywania kodu PIN w jeden krok proces programowania jest znacznie szybszy.

Zobacz listę programów do wykupienia na Smart Pro >kliknij tu<

Zobacz pakiety tokenów >Kliknij tu<

Zobacz pakiety czasowe UTP >Kliknij tu<

 
POBIERZ ULOTKĘ Z DOKŁADNYM OPISEM URZĄDZENIA LUB CENNIK PONIŻEJ


 

Ulotka Smart PRO.pdf

Cennik.pdf

Ask about product